Bitcoin.com ogłasza partnerstwo z luksusowym zegarmistrzem Franckiem Mullerem

PRESS RELEASE. Saint Kitts, 17 listopada 2020- Bitcoin.com, portal internetowy dla wszystkich bitcoinów, ogłosił premierę nowego luksusowego zegarka Francka Mullera o nazwie „Free the Money, Free the World.“

Zegarek jest pierwszym w historii Bitcoin Cash (BCH) Franck Muller „Encrypto“ marki zegarek. Nowy zegarek jest limitowaną edycją zegarka na rękę BCH, który będzie sprzedawany za 9.900 EUR za zegarek i tylko 500 zostanie udostępniony.

Zegarek luksusowy „Free the Money, Free the World“ Francka Mullera został zaprojektowany przez Tylera Gallaghera z Regal Assets i współzałożyciela Bitcoin.com Mate Tokay. Podczas premiery, Gallagher powiedział, że był podekscytowany współpracą z zespołem Bitcoin.com.

„To był ekscytujący projekt i to jest ponad zaszczyt pracować z Bitcoin.com, Mate Tokay i Roger Ver nad tym. Uwolnijmy świat razem,“ powiedział Gallagher.

Zegarki Francka Mullera są niezwykle popularne i znane osobistościom, takim jak Kim Kardashian, Swae Lee, Kanye West i David Beckham, które były widziane w pięknych czasomierzach.

Zegarek luksusowy Bitcoin Cash (BCH) Franck Muller jest wyposażony w dwuczęściowy zestaw „Deep Cold Storage“, który pozwala właścicielowi na przechowywanie bitcoins w nagłośnieniu wyrytym na tarczy. Zegarek 41mm czarno-zielony charakteryzuje się ponadczasowymi aranżacjami i wyjątkowo skomplikowanymi mechanizmami zegarkowymi.

Tytanowa obudowa produktu jest niezwykle wytrzymała dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Stylowa czarna powłoka DLC z zielonymi akcentami nadaje zegarkowi modny metropolitalny wygląd. Zegarek na rękę jest pierwszym w historii zegarkiem Bitcoin Cash Franck Muller. Kod QR zegarka można dostosować za pomocą kupującego Bitcoin Cash (BCH) klucz publiczny.

Podczas limitowanej edycji zapowiedzi wydania zegarka, Mate Tokay powiedział, że był podekscytowany, aby zobaczyć odpowiedź na to sprytny i wspaniały projekt.

„To było niesamowite doświadczenie w pracy z zespołem Francka Mullera przy projektowaniu pierwszego na świecie zegarka Bitcoin Cash,“ powiedział Mate Tokay. „Jako entuzjasta zegarków, to wyzwanie wiele dla mnie znaczyło. Naprawdę wierzę, że stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju zegarek i pochlebia mi to, że opinie na jego temat były jak dotąd bardzo pozytywne“.

Od czasu premiery limitowanej edycji, w zegarku pojawiły się takie gwiazdy jak raper Young Thug, gwiazda Youtube i gracz Faze Banks, amerykański wokalista i autor tekstów Kaash Paige, raper i autor tekstów Cardi B, amerykański wokalista i raper Swae Lee, amerykański model i gwiazda mediów społecznościowych Jordyn Woods oraz gwiazda hip-hopu Gunna.

Więcej informacji o zegarku „Free the Money, Free the World“ znajdziesz tutaj. Obejrzyj również film na Youtube o nowym produkcie, który prezentuje jedyną w swoim rodzaju elegancję zegarka.

O Bitcoin.com

Założony w 2015 roku, Bitcoin.com pracuje nad tym, aby zarabiać pieniądze lepiej dla wszystkich.

Niezależnie od tego, czy jest to czek z wypłatą, emerytura, czy też oszczędności w skarbonce, pieniądze mają znaczenie dla nas wszystkich. Tak więc, zamiast polegać na bankach – z ich opłatami, opóźnieniami i ryzykiem oszustwa – stoimy za pieniędzmi bez ograniczeń. Dlatego wspieramy Bitcoin Cash, globalną cyfrową walutę, którą tylko ty możesz kontrolować. Nasze produkty sprawiają, że zarówno Bitcoin Cash i Bitcoin są bardziej dostępne. Możesz kupować, używać i przechowywać Bitcoin bezpiecznie, monitorować ceny rynkowe i wiadomości, a nawet zarabiać Bitcoin poprzez górnictwo. Pomagamy również firmom przyjmować płatności Bitcoin i wspierać deweloperów budujących na Bitcoin.

Comments are closed.